„Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy.....”

Pandemia nie pozwoliła nam tradycyjne obchodzić Święta Konstytucji 3 Maja i Święta Flagi. Nie mogliśmy jak co roku uczestniczyć w pięknym apelu poświęconym ważnym wydarzeniom z dziejów Polski. Nie zapomnieliśmy jednak o tej tradycji. Nasi uczniowie we własnych domach, balkonach, na podwórkach pokazali, że pamięć o tamtych wydarzeniach„ nie zaginie”!
Flagi, barwy i symbole narodowe podczas tegorocznej majówki były obowiązkowym punktem obchodów tych świąt. Dziękujemy za Waszą pamięć!!