^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Twoja twarz brzmi znajomo - nowa odsłona zdalnego nauczania

Nauczanie zdalne ma różne oblicza, większość z Was samodzielnie decyduje, kiedy zasiada za biurkiem, otwiera komputer i odczytuje zadania, polecenia, wskazówki wysłane przez Waszego nauczyciela . Wypełniacie karty pracy, logujecie się na portalach edukacyjnych, robicie quizy, krzyżówki, oglądacie ekranizacje, adaptacje, bicie rekordów w różnych dyscyplinach sportowych, słuchacie audiobooków, bierzecie też udział w lekcjach online. Różne formy zdalnego nauczania nie są już Wam obce:))) Jesteście bohaterami swoich pokojów, biurek, domów! Jesteśmy z Was dumni!!

Przed Wami nowa odsłona zdalnego nauczania. Omawianie lektury nie musi być nudne. Znacie wszyscy program telewizyjny „ Twoja twarz brzmi znajomo” ? To było wyzwanie uczniów klas 4 i 6 - ciekawe czy zgadniecie, jakiego bohatera, z której lektury przedstawiają nasi ucharakteryzowani uczniowie? Zapnijcie pasy , startujemy !!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube