Awarie Librusa

W ostatnim czasie zdarzają się awarie dziennika elektronicznego Librus, które leżą po stronie firmy, która go obsługuje.
Prawdopodobną przyczyną jest przeciążenie serwera z powodu ogromnej liczby wejść na ich stronę w całej Polsce. W trakcie normalnych dni pracy szkoły wchodzą na Librusa głównie nauczyciele i kilku rodziców, a obecnie wchodzą wszyscy: rodzice, uczniowie i nauczyciele, przesyłają pliki, wiadomości itd.

Niestety nie mamy wpływy na tą awarię, oprócz zgłoszenia tego firmie Librus.