^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Ważny komunikat

Szanowni Państwo,komunikat

bardzo proszę o utrzymywanie kontaktu z wychowawcą. Wszystkie informacje niezbędne dla Państwa i Państwa dzieci przekazywane są za pośrednictwem Librusa.  Dyrekcja szkoły, nauczyciele i inni pracownicy są do Państwa dyspozycji  w godzinach swojej pracy.

Nasze działania opierają się na obowiązującym prawie, w sprawie rekrutacji również.

Proszę Państwa o zrozumienie sytuacji i obecnych okoliczności. Dokładamy wszelkiej staranności, by sprostać obecnym wyzwaniom i jednocześnie nie zawieść Państwa oczekiwań.

Rodziców, obecnych naszych uczniów, proszę o śledzenie zapisów w  Librusie.

Rodziców, NASZYCH PRZYSZŁYCH UCZNIÓW, proszę o sprawdzanie naszej strony. Na bieżąco będziemy Państwa o wszystkim informować.

Dla dobra dzieci i nas samych działajmy spokojnie i odpowidzialnie.

Grono Pedagogiczne i Dyrekcja  SP w Żórawinie

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube