PIXANKA - stwórz grę i wygrywaj nagrody

Zapraszamy do drugiej edycji konkursu na najciekawszą wielkanocną grę stworzoną w programie PixBlocks. Kolejny raz puśćcie wodze wyobraźni i zasypcie nas swoimi pomysłami na programistyczną pisankę, czyli PIXankę.

pixanka

Stwórzcie gry, których motywem przewodnim będzie królik zbierający jajka i wygrajcie jeden z wielkanocnych prezentów od królika PIX’a.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wykorzystajmy  czas, który  spędzamy  teraz w domu!

Nie tworzysz jeszcze gier, ale chcesz zacząć? Świetnie! Nasz konkurs to najlepsza okazja, żeby się tego nauczyć.

Ściągnij darmowy program PixBlocks do nauki programowania i tworzenia gier i przekonaj się, jakie to proste!