^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Informacja Wójta Gminy Żórawina w sprawie rekrutacji do przedszkola, szkół podstawowych oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach na rok 2020/2021

uwagaTesty sprawnościowe do klasy IV sportowej w terminie określonym w harmonogramie (23.03. - 27.03.2020 r.) zostają odwołane.

 

O nowym terminie przeprowadzenia testów Wójt Gminy Żórawina poinformuje w późniejszym czasie.

 

Dzisiaj tj. 16 marca 2020 r. upływa termin rekrutacji do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach. Biorąc pod uwagę bieżącą sytuację epidemiczną,   rodzice/ opiekunowie dzieci, którzy nie złożyli jeszcze dokumentów rekrutacyjnych mogą wysłać  wniosek (skan lub w  wordzie) i skany pozostałych dokumentów lub oświadczenia o ich posiadaniu, drogą mailową na adres  placówki.

Adresy mailowe i numery telefonów placówek  można znaleźć na stronach przedszkola i szkół podstawowych lub na stronie www.gminazorawina.pl

Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

W wypadku braku możliwości otrzymania zaświadczenia z zakładu pracy, placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o miejscu i wymiarze pracy, w tym zobowiązanie o dostarczeniu oryginału zaświadczenia do 30 marca br. dokumentów.

W przypadku zaistnienia jakichkolwiek zmian będą Państwo informowani za pomocą strony: gminazorawina.pl oraz na stronach placówek oswiatowych. 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube