Konkurs recytatorski – etap gminny

4.03.2020 roku 10 uczniów naszej szkoły wzięło udział w gminnym etapie konkursu recytatorskiego. Uczestnicy byli oceniani w dwóch kategoriach i dwóch grupach wiekowych. Laureaci będą nas reprezentować w Powiatowym Konkursie Recytatorskim we Wrocławiu oraz na 65 Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim w Siechnicach.

Recytatorski

Oto wyniki:

RECYTACJA

Mateusz Mika (kl. 5d) - II miejsce w kategorii uczniów klas IV – VI (Powiatowy Konkurs Recytatorski)

Marta Tarnogrodzka (kl. 8a) – II miejsce w kategorii uczniów klas VI – VIII (65 Dolnośląski Konkurs Recytatorski)

POEZJA ŚPIEWANA

Magdalena Lip (kl. 7c) – I miejsce

Hanna Milnerowicz (kl. 7a) – II miejsce

Matylda Mazurkiewicz ( kl. 8a) i Weronika Bekieszczuk (kl. 8c) DUET – III miejsce

W kategorii poezji śpiewanej wszystkie uczestniczki będą nas reprezentowały w 65 Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim dla klas VI – VIII.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a za laureatów trzymamy kciuki w następnym etapie!