^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Konkurs recytatorski – etap gminny

4.03.2020 roku 10 uczniów naszej szkoły wzięło udział w gminnym etapie konkursu recytatorskiego. Uczestnicy byli oceniani w dwóch kategoriach i dwóch grupach wiekowych. Laureaci będą nas reprezentować w Powiatowym Konkursie Recytatorskim we Wrocławiu oraz na 65 Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim w Siechnicach.

Recytatorski

Oto wyniki:

RECYTACJA

Mateusz Mika (kl. 5d) - II miejsce w kategorii uczniów klas IV – VI (Powiatowy Konkurs Recytatorski)

Marta Tarnogrodzka (kl. 8a) – II miejsce w kategorii uczniów klas VI – VIII (65 Dolnośląski Konkurs Recytatorski)

POEZJA ŚPIEWANA

Magdalena Lip (kl. 7c) – I miejsce

Hanna Milnerowicz (kl. 7a) – II miejsce

Matylda Mazurkiewicz ( kl. 8a) i Weronika Bekieszczuk (kl. 8c) DUET – III miejsce

W kategorii poezji śpiewanej wszystkie uczestniczki będą nas reprezentowały w 65 Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim dla klas VI – VIII.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a za laureatów trzymamy kciuki w następnym etapie!

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube