Sukces dziewcząt klasy sportowej!

startowa24 stycznia w hali Młodzieżowego Centrum Sportu we Wrocławiu odbył się turniej finału strefy wrocławskiej w koszykówce dziewcząt klas 7-8. W gronie finalistek znalazły się mistrzynie powiatu wrocławskiego dziewczęta z Sp Żórawina ( uczennice klasy sportowej). Po pełnych emocji i sportowej walki meczach podopieczne trenera Bartosza Kubickiego zajęły ostatecznie 3 miejsce w tych zawodach. Skład SP Żórawina: M.Klamka, E.Koba, J.Kozieł, O.Kiełbasa, M.Piątek, J.Putkowska, M.Mazurkiewicz , M.Tarnogrodzka, N.Tytko, W.Kruczek, O.Kruczek

Mistrzowie powiatu wrocławskiego w koszykówce chłopców reprezentanci Sp Żórawina zajęli 2 miejsce w 1/2 finału strefy wrocławskiej który rozgrywany był 18 grudnia w hali sportowej w Żórawinie. Atut własnego boiska to za mało na mocny zespół koszykarzy z Wrocławia ( vice mistrzów Wrocławia) Na pocieszenie chłopcy wygrali z Sp z Oleśnicy.
Skład SP Żórawina: B.Mendyk, B. Szmuc, B.Kuriata, D. Pietnoczka, M.Rolle, J.Matyjas, M.Koba, D. Maziak, K.Momot, A.Kołaczek. Trener: Bartosz Kubicki