^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wyniki olimpiady ogólnopolskiej z języka angielskiego ARCHIMEDES LINGUA.PLUS

cropped archimedes logo 1Laureatami konkursu zostali  uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów. Jeden błąd to strata 4 punktów.

Miano:

– laureata I stopnia z wyróżnieniem otrzymała SONIA LIŚKIEWICZ (3a) z maksymalną liczbą 100 pkt.

– laureata Istopniaotrzymali uczniowie, którzy uzyskali  96 pkt. : HANNA MINCER (3c), HANNA BUSZKO (3c), OLIWIER  PARTYKA (3c), PATRYK PIEJKO (3a), ANTONI PORĘBSKI (3a)

– laureata II stopnia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali  92 pkt. : LENA MITSZAK (3c), ZUZANNA DYTWIŃSKA (3c), KATARZYNA MURCZAK (3c), TOMASZ KUCZYŃSKI (3c), HELENA JANKOWSKA (3c), FRANCISZEK PŁATEK (3b)

 laureata III stopnia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali 88 pkt. : MATEUSZ KRÓLIKOWSKI (3a), BARTŁOMIEJ  PASZKOWSKI (3a), MICHALINA BOCZAR (3b), JAKUB ŚCIGAJŁO (3a)

– laureata IVstopnia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali 84 pkt. :  NATALIA OLEARNIK (3c), NADIA KACZMAREK (3c), OSKAR OPIEKA (3b), MARTYNA BOCZAR (3b)

– laureata V stopnia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali 80 pkt.: HANNA KOSTURKIEWICZ (3c), NINA FRANCZAK (3b).

W olimpiadzie udział wzięło 30 uczniów z klas trzecich. Wszyscy osiągnęli bardzo dobre wyniki, które są dostępne na tablicy obok sali nr 33 (I piętro).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube