Wyniki olimpiady ogólnopolskiej z języka angielskiego ARCHIMEDES LINGUA.PLUS

cropped archimedes logo 1Laureatami konkursu zostali  uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów. Jeden błąd to strata 4 punktów.

Miano:

– laureata I stopnia z wyróżnieniem otrzymała SONIA LIŚKIEWICZ (3a) z maksymalną liczbą 100 pkt.

– laureata Istopniaotrzymali uczniowie, którzy uzyskali  96 pkt. : HANNA MINCER (3c), HANNA BUSZKO (3c), OLIWIER  PARTYKA (3c), PATRYK PIEJKO (3a), ANTONI PORĘBSKI (3a)

– laureata II stopnia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali  92 pkt. : LENA MITSZAK (3c), ZUZANNA DYTWIŃSKA (3c), KATARZYNA MURCZAK (3c), TOMASZ KUCZYŃSKI (3c), HELENA JANKOWSKA (3c), FRANCISZEK PŁATEK (3b)

laureata III stopnia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali 88 pkt. : MATEUSZ KRÓLIKOWSKI (3a), BARTŁOMIEJ  PASZKOWSKI (3a), MICHALINA BOCZAR (3b), JAKUB ŚCIGAJŁO (3a)

– laureata IVstopnia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali 84 pkt. :  NATALIA OLEARNIK (3c), NADIA KACZMAREK (3c), OSKAR OPIEKA (3b), MARTYNA BOCZAR (3b)

– laureata V stopnia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali 80 pkt.: HANNA KOSTURKIEWICZ (3c), NINA FRANCZAK (3b).

W olimpiadzie udział wzięło 30 uczniów z klas trzecich. Wszyscy osiągnęli bardzo dobre wyniki, które są dostępne na tablicy obok sali nr 33 (I piętro).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!