^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Dzień Chłopaka, Muszki i Krawata.

IMG 6150

30 września to nie tylko znane wszystkim święto męskiej części naszej społeczności szkolnej, ale także dzień kreatywności i wyobraźni dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Znakiem rozpoznawczym jest wariacja na temat Muszki i Krawata - każda wersja kolorystyczna czy materiałowa miłe widziana:)) im bardziej szalona i kolorowa, tym lepiej. Wyjątek stanowi bluza zwinięta w niby krawat- ta opcja - przypominamy- jest niedozwolona.   Organizatorem tej akcji był Samorząd Uczniowski oraz klasa 4b i to właśnie oni wybierali najbardziej „skrawaconą” i „zmuchowaną” drużynę. Okazała się nią klasa 4a- gratulujemy!!!

Oceniany był również najbardziej oryginalny strój i tu jednogłośnie zwycięzcami okazali się: Piotr Sosnowski z klasy 4a oraz Roksana Szymenderska z 6 a i Jagoda Sufin z 7a- gratulujemy!!!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube