Dzień Chłopaka, Muszki i Krawata.

IMG 6150

30 września to nie tylko znane wszystkim święto męskiej części naszej społeczności szkolnej, ale także dzień kreatywności i wyobraźni dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Znakiem rozpoznawczym jest wariacja na temat Muszki i Krawata - każda wersja kolorystyczna czy materiałowa miłe widziana:)) im bardziej szalona i kolorowa, tym lepiej. Wyjątek stanowi bluza zwinięta w niby krawat- ta opcja - przypominamy- jest niedozwolona.   Organizatorem tej akcji był Samorząd Uczniowski oraz klasa 4b i to właśnie oni wybierali najbardziej „skrawaconą” i „zmuchowaną” drużynę. Okazała się nią klasa 4a- gratulujemy!!!

Oceniany był również najbardziej oryginalny strój i tu jednogłośnie zwycięzcami okazali się: Piotr Sosnowski z klasy 4a oraz Roksana Szymenderska z 6 a i Jagoda Sufin z 7a- gratulujemy!!!