Najlepsi z najlepszych!!!

SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. BOLESŁAWA CHROBREGO

W ŻÓRAWINIE

zostali zwycięzcami w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PROGRAMU:

GOTUJ SIĘ NA ZMIANY RAZEM Z3

Konkurs Winiary to część programu edukacyjnego, którego głównym celem jest promowanie wśród młodzieży zasad zdrowego odżywiania. Zadaniem konkursu było zachęcenie młodzieży, rodziców oraz społeczności lokalnej do stworzenia wydarzeń społecznych, akcji, a także lekcji promujących główne idee programu:

Uczniowie NASZEJ SZKOŁY, zdobyli główne nagrody w konkursie czyli :

vWARSZTATY KULINARNE W WARSZAWIE Z UDZIAŁEM SPECJALNEGO GOŚCIA – DAMIANA KORDASA relacjonowane na żywo w programie Dzień Dobry TVN !!!

vWycieczka do Warszawy- Zwiedzanie Królewskich Łazienek i Starego Miasta.

vBon dla szkoły do Decatlhlonu, o wartości 1000 złotych.

vFundusz na szkolenia dla nauczycieli.

vNagroda pieniężna o wartości 10 000tys złotych.

vUpominki dla uczestników od sponsora programu.

Wielką atrakcją były warsztaty Kulinarne pod kierunkiem pana Damiana Kordasa

oraz wspólne przygotowywanie posiłków z prezenterem TVN panem Bartoszem Jędrzejakiem.

Całe wydarzenie było relacjonowane na żywo w Dzień Dobry TVN.

Na początku byliśmy trochę stremowani obecnością TV, ale poczucie humoru i miłe relacje,

przełamały lody, dzięki czemu doskonale się bawiliśmy.

„Wspólne gotowanie na ekranie z Dzień Dobry TVN

„(zdjęcia i filmik) link do filmiku, zdjęcia

Oficjalne wręczenie nagród odbyło 23 września w Warszawie.
Wygrana to Nasz wielki powód do dumyJfotoW wa