Olimpiada informatyczna juniorów 2019

logo stare.oZapraszamy wszystkich uczniów naszejszkoły do udziału w Olimpiadzie Informatycznej Juniorów. Pierwszy etap rozpoczął się się już 16 września i  trwa do 13 stycznia 2010r. I Etap Olimpiady składa się z trzech tur, w tym testu wiedzy o programowaniu i algorytmach on-line oraz zadań programistycznych i algorytmicznych do rozwiązania w C++ lub Pythonie (do wyboru) on-line. Na najlepszych czeka udział w obozie naukowym Olimpiady, a na wszystkich finalistów wstęp do dowolnej szkoły średniej i ocena celująca na świadectwie. Oczywiście laureaci zdobędą medale Olimpiady.

Regulamin, terminarz, poradniki, materiały jak zacząć przygodę z programowaniem i wiele innych znajduje się na stronie Olimpiady: https://oij.edu.pl.