Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia 2019

logo 2019Z radością informujemy, że nasza szkoła została przyjęta do grona Organizatorów Lokalnych Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) 2019, który  odbędzie się 4 października 2019r

Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia.

Zapraszamy!