^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

zdjęcie pierwszeRok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

Kochani, po wakacjach wypoczęci i uśmiechnięci z nową energią zaczynamy rok szkolny 2019/2020.

02.09.2019r. po mszy świętej w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP, udaliśmy się do szkoły i uczestniczyliśmy w krótkim apelu, podczas którego pani dyrektor oficjalnie przywitała grono pedagogiczne, rodziców, gości i oczywiście naszą społeczność uczniowską.

Jak zwykle najwięcej emocji towarzyszyło rodzicom i uczniom klas pierwszych.

W tym roku firma Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej Termena, która jest autoryzowanym dystrybutorem producenta Grupa Azotów S.A, podarowała naszym "pierwszakom" zestawy przyborów szkolnych i innych przedmiotów ułatwiających i umilających rozpoczęcie nauki.

Nowy rok, wyzwania, przyjaźnie, plany.   Uczniowie, życzymy Wam, abyście z łatwością pokonywali wszelkie przeszkody, z zapałem rozwijali swoje zdolności i umiejętności! Nauczycielom i Dyrekcji - cierpliwości i wytrwałości w walce o nasze światłe umysły, a kochanym Rodzicom, aby nieustannie wspierali swoje pociechy. Przed nami wspaniały rok! Startujemy!!!!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube