Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

zdjęcie pierwszeRok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

Kochani, po wakacjach wypoczęci i uśmiechnięci z nową energią zaczynamy rok szkolny 2019/2020.

02.09.2019r. po mszy świętej w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP, udaliśmy się do szkoły i uczestniczyliśmy w krótkim apelu, podczas którego pani dyrektor oficjalnie przywitała grono pedagogiczne, rodziców, gości i oczywiście naszą społeczność uczniowską.

Jak zwykle najwięcej emocji towarzyszyło rodzicom i uczniom klas pierwszych.

W tym roku firma Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej Termena, która jest autoryzowanym dystrybutorem producenta Grupa Azotów S.A, podarowała naszym "pierwszakom" zestawy przyborów szkolnych i innych przedmiotów ułatwiających i umilających rozpoczęcie nauki.

Nowy rok, wyzwania, przyjaźnie, plany.   Uczniowie, życzymy Wam, abyście z łatwością pokonywali wszelkie przeszkody, z zapałem rozwijali swoje zdolności i umiejętności! Nauczycielom i Dyrekcji - cierpliwości i wytrwałości w walce o nasze światłe umysły, a kochanym Rodzicom, aby nieustannie wspierali swoje pociechy. Przed nami wspaniały rok! Startujemy!!!!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ