Segregujemy bo szanujemy

eko 1 20190711 1532546480W dniach od 10-17 06.2019r. odbył się: Tydzień Segregacji Odpadów w naszej szkole. W ramach tego działania odbyły się :kampania informacyjna  czyli  na korytarzach pojawiły Gazetki szkolne informujące jak segregować poprawnie odpady oraz  informacje na temat jaka jest możliwość wykorzystania ich ponownie czyli recycling.

W klasach przeprowadzone zostały lekcje wychowawcze na temat: „Jak sobie radzić z odpadami?”

Ważnym wydarzeniem była EKOGRA terenowa przeprowadzana przez uczniów,  członków Ekokomitetu dla uczniów klas młodszych. Uczestnicy zdobywali punkty i pieczątki na kolejnych stacjach odpowiadali na pytania praktyczne i teoretyczne z ekologii. Czasem było trudno ….ale po namyśle i z pomocą starszych kolegów zadania zostały rozwiązane (zdjęcia  i filmik „Eko gra”).

Zapraszamy  do  galerii zdjęć !!!