^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Segregujemy bo szanujemy

eko 1 20190711 1532546480W dniach od 10-17 06.2019r. odbył się: Tydzień Segregacji Odpadów w naszej szkole. W ramach tego działania odbyły się :kampania informacyjna  czyli  na korytarzach pojawiły Gazetki szkolne informujące jak segregować poprawnie odpady oraz  informacje na temat jaka jest możliwość wykorzystania ich ponownie czyli recycling.

W klasach przeprowadzone zostały lekcje wychowawcze na temat: „Jak sobie radzić z odpadami?”

Ważnym wydarzeniem była EKOGRA terenowa przeprowadzana przez uczniów,  członków Ekokomitetu dla uczniów klas młodszych. Uczestnicy zdobywali punkty i pieczątki na kolejnych stacjach odpowiadali na pytania praktyczne i teoretyczne z ekologii. Czasem było trudno ….ale po namyśle i z pomocą starszych kolegów zadania zostały rozwiązane (zdjęcia  i filmik „Eko gra”).

 

Zapraszamy  do  galerii zdjęć !!!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube