^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Nagrody i zakończenie roku szkolnego

19 czerwca 2019 r. zakończył się rok szkolny 2018/2019. Pierwszy raz podczas uroczystości żegnaliśmy klasy ósme, przekazany został sztandar nowemu pocztowi, wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów w poszczególnych klasach.

Po uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami, otrzymali świadectwa i z krzykiem "wakacje" wybiegli ze szkoły, by cieszyć się 2-miesięcznym odpoczynkiem.

Wszystkim uczniom życzymy udanych dni wolnych, bezpiecznych zabaw w domu, w górach czy nad wodą i tego, abyśmy wszyscy spotkali się 1 września w naszej szkole.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

- "Zakończenie roku szkolnego"
- "Nagrody za konkursy"
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube