Nagrody i zakończenie roku szkolnego

19 czerwca 2019 r. zakończył się rok szkolny 2018/2019. Pierwszy raz podczas uroczystości żegnaliśmy klasy ósme, przekazany został sztandar nowemu pocztowi, wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów w poszczególnych klasach.

Po uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami, otrzymali świadectwa i z krzykiem "wakacje" wybiegli ze szkoły, by cieszyć się 2-miesięcznym odpoczynkiem.

Wszystkim uczniom życzymy udanych dni wolnych, bezpiecznych zabaw w domu, w górach czy nad wodą i tego, abyśmy wszyscy spotkali się 1 września w naszej szkole.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

- "Zakończenie roku szkolnego"
- "Nagrody za konkursy"