^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Mamy nowy samorząd uczniowski!

Po intensywnej kampanii wyborczej nadszedł dzień wyboru członków “Dużego” Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020. Z największą przyjemnością ogłaszamy wyniki, które przedstawiają się następująco:

I miejsce: Alicja Maziak, 5a
II miejsce: Jagoda Sofińska, 6c
III miejsce: Alan Pawełczyk, 6a
IV miejsce: Igor Koliński, 4d
V miejsce: Ignacy Przybylski, 6a

Wszystkim kandydatom serdecznie gratulujemy! Wasze zaangażowanie, ciekawe pomysły i chęć pracy na rzecz szkoły bardzo nas cieszy i mamy nadzieję, że wszyscy chętni do pracy w Samorządzie Uczniowskim będą wspierać nowo wybrany “Duży” Samorząd Uczniowski!
Opiekunowie Dużego Samorządu Uczniowskiego
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube