Mamy nowy samorząd uczniowski!

Po intensywnej kampanii wyborczej nadszedł dzień wyboru członków “Dużego” Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020. Z największą przyjemnością ogłaszamy wyniki, które przedstawiają się następująco:

I miejsce: Alicja Maziak, 5a
II miejsce: Jagoda Sofińska, 6c
III miejsce: Alan Pawełczyk, 6a
IV miejsce: Igor Koliński, 4d
V miejsce: Ignacy Przybylski, 6a

Wszystkim kandydatom serdecznie gratulujemy! Wasze zaangażowanie, ciekawe pomysły i chęć pracy na rzecz szkoły bardzo nas cieszy i mamy nadzieję, że wszyscy chętni do pracy w Samorządzie Uczniowskim będą wspierać nowo wybrany “Duży” Samorząd Uczniowski!
Opiekunowie Dużego Samorządu Uczniowskiego