^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Piękna nasza Polska cała

startoweWiata obserwacyjna, Zabytkowa chata "Gajówka", Leśne bagienko, Sucha dąbrowa, Leśna sukcesja czy Jaz na rzece Prądni, to nieliczne z wielu przystanków ścieżki dydaktycznej Sławoszowice - Ruda Milicka - Godnowa. Trasa prowadzi przez fragment lasów nadleśnictwa Milicz a następnie przez rezerwat Stawy Milickie. 25 maja członkowie Koła Turystycznego mieli okazję poznawać piękno m.in. Stawu Słupickiego, Stawu Przelotnego oraz Stawów Jaskółczych. Odkrywając faunę i florę ziemi milickiej napotkali na swojej drodze liczne jaszczurki, zaskrońce, padalce i żaby. Z wiaty obserwacyjnej podglądali życie ptaków lęgowych. Taki relaks w otoczeniu zieleni, przy wtórze żabiego śpiewu, naładował wszystkich energią i siłą potrzebną na ostatniej prostej roku szkolnego.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube