^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

konkurs wiedzo kraje anglojzyczne 2 20190613 142167662110.06.2019r. w naszej szkole w ramach dni języków obcych odbył się szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych. Przebiegł on w nietypowej formie, ponieważ odbył się na platformie do nauki języka angielskiego Kahoot! Spośród 14 uczestników udało wyłonić się trójkę najlepszych:
I miejsce: Patrycja Kozdraś kl. 8B
II miejsce: Jakub Biały kl. 7B
III miejsce: Jan Matyjas kl. 7As

Gratulujemy!

Za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu konkursu dziękujemy uczniowi kl. 6A - Marcelowi Cieślikowi. 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube