^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Od owieczki do niteczki

Kowaloe SkałyWe Wrzeszczynie, koło Jeleniej Góry, znajduje się Gospodarstwo Agroturystyczne "Kowalowe Skały", które prowadzi hodowlę wyjątkowych zwierząt: wrzosówek (pierwotna rasa owcy), danieli, krów rasy Highland, kur, gęsi oraz królików. Uczniowie naszej szkoły całkiem niedawno mieli możliwość na własne oczy podziwiać te ciekawe stworzenia. Po gospodarstwie oprowadziła nas pani gospodyni, która przedstawiła historię owcy wrzosówki, pokazała gręplowanie i czesanie wełny oraz nauczyła nas jak wykonać własną laleczkę z czesanki. Do domu wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi i pełni wrażeń.

Zapraszamy  do  galerii zdjęć!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube