^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Puszczyk i płomykówka

DSC05109W kwietniu po raz kolejny zagościły w naszej szkole "dzikie" zwierzęta. Tym razem odwiedziły nas dwie sowy. Pierwsza, to przepiękny, jasny puszczyk Teodozja, który trafił do Ośrodka Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt z Uniwersytetu Przyrodniczego, jako ptak nienadający się do wypuszczenia na wolność. Sowa w nieznanych okolicznościach straciła lewe oko.

Drugi to płomykówka Mojra. Potomstwo płomykówek państwa Marzec przyczynia się m.in. do reintrodukowania (wypuszczania na wolność w miejscach gdzie wyginęły) tych sów na terenie Dolnego Śląska. Ciekawe, kto zawita u nas czerwcu.

Zapraszamy  do  galerii!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube