^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Co to jest prąd elektryczny?

prad zdjęcie startoweW ramach współpracy Politechniki Wrocławskiej z naszą szkołą, ósmego maja, gościliśmy w Żórawinie panią doktor Annę Hajdusianek. Na bardzo ciekawych warsztatach uczniowie klas 1a i 2a dowiedzieli się, w jaki sposób płynie prąd elektryczny i co to jest środek ciężkości. Jest to już drugie spotkanie z panią doktor. Poprzednio (w grudniu) KMO uczestniczyło w pokazie i wykładzie na temat trzęsień ziemi. Już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejną przygodę z fizyką.

 Zapraszamy  do  galerii zdjęć!!!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube