Co to jest prąd elektryczny?

prad zdjęcie startoweW ramach współpracy Politechniki Wrocławskiej z naszą szkołą, ósmego maja, gościliśmy w Żórawinie panią doktor Annę Hajdusianek. Na bardzo ciekawych warsztatach uczniowie klas 1a i 2a dowiedzieli się, w jaki sposób płynie prąd elektryczny i co to jest środek ciężkości. Jest to już drugie spotkanie z panią doktor. Poprzednio (w grudniu) KMO uczestniczyło w pokazie i wykładzie na temat trzęsień ziemi. Już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejną przygodę z fizyką.

Zapraszamy  do  galerii zdjęć!!!