^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wojewódzki Turniej Szachowy

220190402 154600 kwietnia w Lubinie odbył się Dolnośląski Turniej Finałowy w szachach dla szkół będących w ogólnopolskim projekcie “Edukacja przez szachy w szkole”. W turnieju mogły wziąć również udział szkoły z województwa lubuskiego, wielkopolskiego i opolskiego. Naszą szkołę reprezntowało 28 uczniów zklas 1 - 3. Wśród najlepszych osiągnięć indywidualnych naszych podopiecznych było 5 miejsce (na 134) w kategorii chłopcy z klas II Karola Magnuszewskiego. Drużynowo nasza szkoła zajęła 11 miejsce na blisko 40 szkół biorących udział w turnieju. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy siły, odwagi i waleczności i życzymy dalszych sukcesów w tej królewskiej grze!

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube