Wojewódzki Turniej Szachowy

220190402 154600 kwietnia w Lubinie odbył się Dolnośląski Turniej Finałowy w szachach dla szkół będących w ogólnopolskim projekcie “Edukacja przez szachy w szkole”. W turnieju mogły wziąć również udział szkoły z województwa lubuskiego, wielkopolskiego i opolskiego. Naszą szkołę reprezntowało 28 uczniów zklas 1 - 3. Wśród najlepszych osiągnięć indywidualnych naszych podopiecznych było 5 miejsce (na 134) w kategorii chłopcy z klas II Karola Magnuszewskiego. Drużynowo nasza szkoła zajęła 11 miejsce na blisko 40 szkół biorących udział w turnieju. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy siły, odwagi i waleczności i życzymy dalszych sukcesów w tej królewskiej grze!