Ogólnopolska olimpiada Olimpusek z języka angielskiego

Flaga ENGZ dumą i radością informujemy o wynikach ogólnopolskiej olimpiady Olimpusek z języka angielskiego. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, o czym świadczą wysokie miejsca w ogólnopolskim rankingu.

Laureatami zostali:

• W klasach I :
  1. Aleksandra Połomska (kl. I c)
  2. Marcela Harasny (kl. I c)
  3. Franciszek Kruczek (kl. I a)
  4. Katarzyna Jarosińska (kl. I a)
  • W klasach III :
  1. Stanisław Górski (kl. III b)
  • W klasach II największą liczbę punktów zgromadziła Nina Franczak z kl. II b (a do tytułu laureata zabrakło niewiele…)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!