^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wizyta w Centrum Edukacyjnym Technoludek

zdjęcie tytułoweDziewiętnastego marca uczniowie naszej szkoły odwiedzili Centrum Edukacyjne Technoludek we Wrocławiu, gdzie pod okiem ekspertów wykonywali fascynujące doświadczenia i eksperymenty. Pierwsza grupa (klasy 0b i 1c) brała udział w warsztatach "Kolorowe laboratorium". Były to zajęcia podczas których uczestnicy tworzyli malownicze abstrakcje na mleku. Drugim etapem kolorowej zabawy, było ozdabianie gór stworzonych z pianki do golenia. Uczniowie zastanawiali się, dlaczego barwniki spożywcze w kontakcie z różnymi produktami zmieniają swoje właściwości. W tym samym czasie uczniowie klas 1b i 2b programowali roboty sphero, dowiadując się, jak w prosty sposób napisać program, dzięki któremu roboty poruszają się, wydają dźwięki a nawet wykonują skomplikowane zadania

.56

7a7b

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube