^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Pomoc dla szkoły w Gambii

Przez ostatnie 2 tygodni w naszej szkole organizowana była pomoc dla dzieci z Gambii. Włączyliśmy się w akcję prowadzoną przez Paulinę Muszyńską spod Strzelina, która poprzez serwis pomagam.pl chce zebrać 60000 zł, aby wyremontować walący się budynek szkolny i dać dzieciom możliwość nauki w godnych warunkach.

Obecnie zebraliśmy kwotę 1406,75 zł.
Z tego kupiliśmy za 162,75 zł przybory szkolne (zeszyty, długopisy, ołówki, kredki, pisaki), a kwotę 1244,00 zł wpłaciliśmy na remont budynku szkolnego w Kasa Kunda.
Od przyszłego tygodnia ruszamy z kolejnymi zbiórkami.
Pamiętajcie, że warto pomagać! Dobro wraca do nas!
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube