^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Ołówek zamiast kwiatka, zeszyty zamiast bukietów

Akcja odbędzie się 8 marca 2019r. w ramach Dnia Kobiet.

Prosimy, aby w tym roku zamiast kwiatów mężczyźni, chłopcy, przyjaciele oraz koledzy uczęszczający do naszej szkoły podarowali wszystkim kobietom, dziewczynom, przyjaciółkom oraz koleżankom ołówki bądź zeszyty zamiast kwiatów.
Przybory te przekażemy
na szczytny cel, jakim jest doposażenie jednej ze szkół w Gambii przebiegający z ramienia koordynatorki Pauliny Muszyńskiej.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube