^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wyremontujmy szkołę w Gambii

Nasza szkoła włącza się w akcję pomocy dla szkoły w Afryce. Od dziś będziemy zbierać pieniądze, aby wyremontować szkołę w Kasa Kunda w Gambii, w której uczy się 417 dzieci. Obecnie szkoła ledwie się trzyma, a dzieci nie mają żadnych warunków do nauki: brak odpowiednich budynków, pomieszczeń, ławek, pomocy naukowych, przyborów itd.

Gdziekolwiek chodziłeś do szkoły, możemy się założyć, że podczas lekcji miałeś dach nad głową, a w jednym pomieszczeniu nie musiało się mieścić po 50 osób. Być może dlatego, że miałeś optymalne warunki do nauki dzisiaj możesz uczyć się dalej, pracować i… pomagać.

Pomóż 417-stu dzieciom wyrównać szanse. Zbieramy na remont szkoły w Kasa Kunda. Dla Ciebie to jeden obiad na mieście mniej - dla Lamina, Hady, Alphy, Adamy, Marthy to możliwość kontynuacji nauki.

Potrzebujemy przede wszystkim materiałów: cegieł, blachy, zaprawy, ale koszty ich zakupu w Gambii są bardzo wysokie. Pomożesz?

WEJDŹ NA STRONĘ i WPŁAĆ:
POMAGAM.PL
lub wrzuć do puszki uczniowskiej w szkole.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube