Wyremontujmy szkołę w Gambii

Nasza szkoła włącza się w akcję pomocy dla szkoły w Afryce. Od dziś będziemy zbierać pieniądze, aby wyremontować szkołę w Kasa Kunda w Gambii, w której uczy się 417 dzieci. Obecnie szkoła ledwie się trzyma, a dzieci nie mają żadnych warunków do nauki: brak odpowiednich budynków, pomieszczeń, ławek, pomocy naukowych, przyborów itd.

Gdziekolwiek chodziłeś do szkoły, możemy się założyć, że podczas lekcji miałeś dach nad głową, a w jednym pomieszczeniu nie musiało się mieścić po 50 osób. Być może dlatego, że miałeś optymalne warunki do nauki dzisiaj możesz uczyć się dalej, pracować i… pomagać.

Pomóż 417-stu dzieciom wyrównać szanse. Zbieramy na remont szkoły w Kasa Kunda. Dla Ciebie to jeden obiad na mieście mniej - dla Lamina, Hady, Alphy, Adamy, Marthy to możliwość kontynuacji nauki.

Potrzebujemy przede wszystkim materiałów: cegieł, blachy, zaprawy, ale koszty ich zakupu w Gambii są bardzo wysokie. Pomożesz?

WEJDŹ NA STRONĘ i WPŁAĆ:
POMAGAM.PL
lub wrzuć do puszki uczniowskiej w szkole.