Muzyczna przygoda z NFM

zdjęcie głównePo styczniowym spotkaniu z hiszpańskimi rytmami flamenco, ponownie zawitaliśmy do Polski. Siódmego lutego artyści Narodowego Forum Muzyki przybliżyli nam twórczość słynnego kompozytora, dyrygenta, pedagoga i organisty Stanisława Moniuszki, który skomponował ponad 268 pieśni, wiele oper oraz operetek. W środę mieliśmy okazję usłyszeć, co kryje się za intrygująco brzmiącym tytułem Straszny Dwór. Teraz wiemy już, co to takiego muzyka operowa. Z niecierpliwością czekamy na marcowe spotkanie z muzykami.