^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Koloratorium Śnieżki

koloratorium sniezkiNasza szkoła dołączyła do konkursu KOLORATORIUM ŚNIEŻKI. Mamy szansę na wygranie szkolnego laboratorium wraz z wyposażeniem. Konkurs składa się z dwóch etapów. W etapie eliminacyjnym szkoła i Wy - uczniowie zdobywamy punkty za najróżniejsze aktywności. To bardzo ważna część konkursu, ponieważ do finału dostanie się 30 szkół, które wraz z uczniami wykonają najwięcej zadań i tym samym zdobędą największą liczbę punktów. W KOLORATORIUM liczy się zaangażowanie i współpraca. Zarejestrujcie się na stronie KOLORATORIUM i zasilajcie konto szkoły punktami.

Śledź nasz profil - klikaj :

https://koloratorium.pl/school/public/profile/81

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube