Przedstawienie pt. "Opowieść wigilijna"

23 stycznia w naszej szkole odbyła się premiera "Opowieści wigilijnej" na podstawie dzieła Charlesa Dickensa pod tym samym tytułem.
Spektakl został wystawiony dla uczniów klas 4-8.

Uczniowie kółka teatralnego zabrali publiczność w świat magii i nadprzyrodzonych zjawisk. Widzowie razem ze Scrooge'em przeżyli niezwykłe chwile, które zmusiły do refleksji nad własnym postępowaniem.
Kameralna scena w sali 203 pozwoliła stworzyć bajeczny klimat, a reakcje publiczności udowodniły, że warto było ciężko pracować.
Dziękujemy panu Dariuszowi Gadzińskiemu za zapewnienie profesjonalnej oprawy świetlnej, która pomogła stworzyć tę tajemniczą atmosferę.

Aktorzy:
Marcel Cieślik - Scrooge;
Marlena Gadzińska - kancelista Bob, zjawa;
Ignacy Przybylski - Fred;
Magdalena Lip - Marley, zjawa;
Jagoda Sofińska - duch przeszłości, mężczyzna, zjawa;
Katarzyna Bielec - duch przyszłości;
Wiktoria Bichowska - duch teraźniejszości, zjawa;
Marianna Postrożna- żona Boba, zjawa;
Hanna Bielec - żona Freda, zjawa;
Roksana Szymenderska - praczka;
Alan Pawełczyk - siostra Scrooge'a;
Iza Formella - kobieta, zjawa;
Staś Badecki - mały Scrooge, Tim, chłopczyk;
Oliwier Pawełczyk - Joe;
Maria Krzykowska - narrator, praczka;
Nikola Dargiewicz - zjawa.

Opiekun: p. Żaneta Paraniak
Nagranie: p. Piotr Bielec
Makijaże: p. Małgorzata Bielec
Stroje: uczniowie i rodzice
Scenografia: uczniowie
Zdjęcia: uczniowie kółka dziennikarskiego.