Bezpieczne ferie zimowe 2019

11W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi zapraszamy  do  zapoznania się
z materiałami  informacyjnymi  na temat bezpiecznego  zimowego  wypoczynku,        znajdującymi się w zakładce "Bezpieczne ferie".

Życzymy naszym uczniom radosnego, aktywnego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczyku. Do szkoły wracamy 11 lutego 2019r.

Drogi uczniu !!!

Ferie zimowe to wspaniały czas dla relaksu,

odpoczynku od obowiązków szkolnych i nauki.

Spędź te dwa tygodnie bezpiecznie.

----------------------------------------------------------------------------------------

Bądź rozsądny i unikaj zagrożeń !!!