^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Konkurs recytatorski

Dnia 15 stycznia w klasie 1d odbył się klasowy konkurs recytatorski. Uczestnicy mieli za zadanie wybrać  dowolny wiersz z tomiku wierszy wypożyczonych z biblioteki szkolnej i zaprezentować go na forum klasy. Każda prezentacja była oceniana według następujących kryteriów: tempo, intonacja, interpretacja tekstu poetyckiego oraz znajomość tekstu. Uczestników oceniała komisja w składzie: pani Beata Moszonka oraz wychowawczyni klasy.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Mateusz Kluczyński

II miejsce – Zofia Procajło

III miejsce – Wiktor Garbowski

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube