Konkurs recytatorski

Dnia 15 stycznia w klasie 1d odbył się klasowy konkurs recytatorski. Uczestnicy mieli za zadanie wybrać  dowolny wiersz z tomiku wierszy wypożyczonych z biblioteki szkolnej i zaprezentować go na forum klasy. Każda prezentacja była oceniana według następujących kryteriów: tempo, intonacja, interpretacja tekstu poetyckiego oraz znajomość tekstu. Uczestników oceniała komisja w składzie: pani Beata Moszonka oraz wychowawczyni klasy.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Mateusz Kluczyński

II miejsce – Zofia Procajło

III miejsce – Wiktor Garbowski

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.