^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

PODZIĘKOWANIA ZA MECZ CHARYTATYWNY

 Szanowni Państwo

 W ubiegłym tygodniu w Hali Sportowej w Żórawinie odbył się po raz kolejny Charytatywny Mecz Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Żórawina oraz Nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej w Żórawinie. Celem wydarzenia było zebranie środków na rehabilitację Janka oraz budowę skateparku w Żórawinie. Gościem honorowym spotkania był Pan Paweł Siezieniewski – polski siatkarz, były reprezentant Polski. 

Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Janowi Żukowskiemu za obecność i wsparcie inicjatywy. Na ręce Pani Dyrektor Lucyny Wasinkiewicz składamy podziękowania dla całej Dyrekcji oraz dla Nauczycieli za zaangażowanie się w organizację wydarzenia. Serdecznie dziękujemy za pomoc w pilnowaniu bezpieczeństwa dzieci, przygotowanie występów sportowych i artystycznych oraz sprzedaż ciast i napojów, a przede wszystkim za poświęcenie swojego czasu wolnego po lekcjach. Szczególne podziękowania składamy dla Pani Anny Stelmach za koordynację akcji oraz dla Pana Bartłomieja Kubickiego za przeprowadzenie zawodów.

 

Na ręce Pana Dyrektora Bartłomieja Dytwińskiego składamy podziękowania dla Niego i pracowników Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Żórawinie za szczególne zaangażowanie się w akcję i zbiórkę środków finansowych między pracownikami Zakładu.

Jesteśmy bardzo wdzięczni zawodnikom z Drużyn Siatkarskich: Nauczycielom, Pracownikom Urzędu Gminy, Pracownikom Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej, Radnym Gminy oraz Rodzicom. Rywalizacja sportowa przyniosła wiele pozytywnych emocji. Gratulujemy Dryżynie Rodziców, która zdobyła pierwsze miejsce w Zawodach.

Dziękujemy bardzo wszystkim Uczestnikom, Rodzicom, Dzieciom za przygotowanie pysznych domowych ciast i napojów. Ciasta i napoje cieszyły się jak zawsze dużym zainteresowaniem i a ich sprzedaż stanowiła dużą część zbiórki.

Połowa zebranej kwoty w wysokości ok. 1 700 zł została przekazana przez Szkołę na konto Fundacji, która prowadzi subkonto Janka. Wszelkie okazane wsparcie finansowe jest dla nas ważne. Janek przechodzi trudny okres wzrostu i w związku z tym w ostatnim czasie przeszedł kilka operacji ortopedycznych i operację neurochirurgiczną. To niestety nie jest koniec jego leczenia operacyjnego. Fundusze gromadzone na subkoncie Janka przeznaczamy na rehabilitację Janka oraz zakup sprzętu ortopedycznego i pomocniczego.

Marzeniem Janka jest zostać paraolimpijczykiem i mocno trzymamy kciuki za jego powrót do formy oraz za przyszłe sukcesy. Janek uwielbia sport, jest zawodnikiem STARTu Wrocław, gra w Siatkówkę rozgrywaną na Siedząco, świetnie pływa, uwielbia jeździć na wózku na długich dystansach i próbuje swoich sił we wszystkich dyscyplinach sportowych dostępnych dla osób poruszających się na wózku. Osiągnięcia Janka można śledzić na jego stronie https://www.facebook.com/PomagamyJankowi . Zachęcamy wszystkich do polubienia jego strony.

Zbliża się okres świąteczny i noworoczny. Korzystając z okazji składamy wszystkim życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2019.

 

 Serdeczne podziękowania i pozdrowienia

         Dominika i Paweł Tomaszewscy

 

 

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube