^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Puenta Narodowego Czytania 2018

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy za organizację i udział w Narodowym Czytaniu 2018.                                       

Wraz  z listem od  Pana Prezydenta,  na pamiątkę popularyzowania rodzimej literatury otrzymaliśmy unikalny, specjalnie wydany z  tej  okazji, egzemplarz powieści  Stefana Żeromskiego  „Przedwiośnie” z wpisem Pary Prezydenckiej.                

 Za skierowane do naszej społeczności szkolnej słowa  serdecznie dziękujemy.

  

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube