Puenta Narodowego Czytania 2018

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy za organizację i udział w Narodowym Czytaniu 2018.

Wraz  z listem od  Pana Prezydenta,  na pamiątkę popularyzowania rodzimej literatury otrzymaliśmy unikalny, specjalnie wydany z  tej  okazji, egzemplarz powieści  Stefana Żeromskiego  „Przedwiośnie” z wpisem Pary Prezydenckiej.

Za skierowane do naszej społeczności szkolnej słowa  serdecznie dziękujemy.