^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wszechnica teatralna

Najaktywniejsi uczestnicy szkolnego koła teatralnego i dziennikarskiego zostali zaproszeni na grudniową Wszechnicę Teatralną.
4 grudnia 2018 roku, uczniowie doskonalili swoje umiejętności na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego. Praca warsztatowa była dynamiczna, energetyczna i pełna radości! Spotkanie prowadziła aktorka, pani Martyna Witowska. Dzięki zaangażowaniu i znakomitej postawie naszych młodych aktorów, otworzyła się przed nami perspektywa współpracy z organizatorami...
Będzie się działo!
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube