Jesteśmy w CMI

startowa CMIProjekt CMI stanowi kompleksową koncepcję wzmocnienia polskiej edukacji informatycznej ukierunkowanej na kształcenia uzdolnionych uczniów przy zaangażowaniu najlepszych uczelni technicznych w kraju. Dzięki realizacji wskazanych celów projekt wzmocni u uczniów chęć rozwoju zainteresowań z zakresu algorytmiki i programowania, posłuży także upowszechnieniu idei konkursów informatycznych oraz wyłoni zespoły zdolne do podjęcia rywalizacji w zawodach informatycznych na poziomie krajowym oraz ogólnoświatowym. CMI przyczyni się do podniesienia kompetencji dydaktycznych 1500 osób prowadzących koła informatyczne oraz 12000 uczniów. Centrum Mistrzostwa Informatycznego zapewnia uczestnictwo w prestiżowym projekcie o zasięgu ogólnopolskim, w tym możliwość stałego kontaktu ze społecznością renomowanych uczelni technicznych, a także kooperację środowisk dydaktycznych na polu uczelni wyższych i nauczycieli szkolnych.

Czytaj więcej: Jesteśmy w CMI

Certyfikat Zielona Flaga

logo zf new 300x2015 grudnia 2019 r nasza szkoła została wyróżniona i otrzymała Certyfikat Zielona Flaga  za działania ekologiczne w edycji programu w roku 2018/2019, w związku z tym należymy do międzynarodowej społeczności Eco-Schools.
 Cieszymy się  bardzo z wyróżnienia ale Certyfikat  Zielona Flaga motywuje i zobowiązuje do kolejnych wyzwań chroniących nasze środowisko w nowym roku 2020.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym i zapraszamy do współpracy, tworzymy nowy zespół.
Koordynator Dorota Filipowska

Konsultacje - 07.01.2020

ogloszenieSzanowni Państwo,
we wtorek 7 stycznia 2020 w godzinach 17.00-18.30 odbędą się konsultacje nauczycieli według poniższego harmonogramu:
Budynek SP:
0 A - Delfina Brzycka- Opieka - s. 26 a
0 B - Małgorzata Kaczmarek - s. 26 b
1 A - Anna Stelmach - s. 30
1 B - Elżbieta Tensiorowska - s. 37
1 C - Małgorzata Kalita - Łapacz - s.41
1 D - Malwina Łukaszewicz - s. 39
1 E - Aleksandra Kowalczyk - Jabłońska - s. 5
2 A - Agnieszka Murawska - s. 32
2 B - Lidia Kozica - s. 22
2 C - Małgorzata Malinowska - s. 32
2 D - Agnieszka Wojcinowicz - s. 30
2 E - Małgorzata Kasprzak - s. 40
3 A - Marzena Kacperska -s. 33
3 B - Anna Aleksandrowicz - s. 21
3 C - Anna Salamon - s. 5
Pani Łucja Mroczkowska (pedagog) oraz pani Marzena Adamus-Ciepielowska (psycholog) przyjmują w swoich gabinetach.

Budynek gimnazjum:
IV a -  Katarzyna Pudlis -  NIEOBECNA
IV b -  Kamil Hołub -  s.208 (piętro)
V as -  Jacek Szleszkowski -  s.125 (parter)
V b -  Magdalena Rozenek - s.128 (parter)
V c -  Krzysztof Jac - s.107 (parter)
V d -  Żaneta Głogowska - s. 111 (parter)
VI a - Szymon Głogowski - s. 203 (piętro)
VI b - Paweł Sonenberg - s. 133 (parter)
VI c - Joanna Latusek - s. 131 (parter)
VII a - Agnieszka Laskowska - s.126 (parter)
VII b - Łukasz Wadowski - s.132 (parter)
VII c - Dorota Cichowska- Filipowska - s.205 (piętro)
VIII as - Agata Szleszkowska - s.217 (piętro)
VIII b -  Anna Łukasik - 127 (parter)
VIII c -  Agata Midor - 130 (parter)
Pani dyrektor Lucyna Wasinkiewicz - gabinet dyrektora szkoły (wejście przez sekretariat).
Pani Małgorzata Kasprzak ucząca przyrody w klasie 4b - s. 40 w budynku SP.
Pani Anna Blunt ucząca historii w klasach 4a i 4b - sala gimnastyczna w budynku SP.
Pani Karolina Romanowicz-Trocińska (psycholog) - gabinet psychologa (wejście przez sekretariat).
Pani Renata Rewers (pedagog) - gabinet pedagoga (piętro).
Pozostali nauczyciele oczekują na Państwa w pokoju nauczycielskim.