Bal karnawałowy 2019

główne 1

Z Nowym Rokiem szedł karnawał, przebieraniem się zabawiał. W instrumenty przebrał drzewa, wiatr w gałęziach pieśni śpiewał.  Przebrał dzieci, spójrzcie sami, są Indianie z piratami i serpentyn widać zwoje, są krasnale, są kowboje.

Czytaj więcej: Bal karnawałowy  2019

Muzyczna przygoda z NFM

zdjęcie głównePo styczniowym spotkaniu z hiszpańskimi rytmami flamenco, ponownie zawitaliśmy do Polski. Siódmego lutego artyści Narodowego Forum Muzyki przybliżyli nam twórczość słynnego kompozytora, dyrygenta, pedagoga i organisty Stanisława Moniuszki, który skomponował ponad 268 pieśni, wiele oper oraz operetek. W środę mieliśmy okazję usłyszeć, co kryje się za intrygująco brzmiącym tytułem Straszny Dwór. Teraz wiemy już, co to takiego muzyka operowa. Z niecierpliwością czekamy na marcowe spotkanie z muzykami.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Nabór do klasy I szkoły podstawowej  na rok szkolny 2019/2020

Kandydaci zamieszkali poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą zostać przyjęci do klasy I po przeprowadzeniu postepowania rekrutacyjnego, jeżeli dana publiczna szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami.

Nabór do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2019/2020

Nabór wniosków do przedszkoli, punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych będzie prowadzony w terminie od 11 lutego b.r. do 11 marca b.r.
Rodzic/prawny opiekun dziecka, które aktualnie korzysta z usług publicznego przedszkola i złoży deklarację woli kontynuacji, nie może brać udziału w rekrutacji (złożona deklaracja jest jednoznaczna z zapewnieniem dziecku miejsca na rok szkolny 2019/2020).

O przyjęciu dziecka do przedszkola nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji  -  zapraszamy do  zakładki  ZAPISY  DO  SZKOŁY