Z medalami w Wałbrzychu

21 listopada w Wałbrzychu odbyły się Wojewódzkie Zawody Halowe LDK, których głównym organizatorem był Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki. Do startów w tych zawodach w kategorii U 13 ( rocznik 2008 i młodsi) zgłosiło się 21 zespołów z całego Dolnego Śląska. Nie zabrakło tam również naszych uczniów. Mocna 8 osobowa reprezentacja Żórawiny (dziewczęta i chłopcy z klasy sportowej 6A) startowała w konkurencjach indywidualnych. Każdy z uczestników wybrał tę, w której czuł się najpewniej. Optymistyczne oczekiwania trenera Bartosza Kubickiego oscylowały wokół zdobycia w Wałbrzychu przez jego podopiecznych jednego medalu. Uzyskane wyniki znacznie przerosły oczekiwania zarówno trenera, jak i samych zawodników. Z zawodów wróciliśmy aż z czterema medalami i ogromnym bagażem doświadczenia, który zaprocentuje na kolejnych wydarzeniach tego typu.

Igor Szumski – 60 m – 1 miejsce, złoty medal

Oskar Tarnowski – skok w dal – 2 miejsce, srebrny medal

Kacper Suchodolski – 600 m –2 miejsce, srebrny medal

Oliwier Pawełczyk – 60 m –3 miejsce, brązowy medal

Zuzanna Gaborska – 60 m – 8 miejsce

Oliwia Jadowska – 300 m – 10 miejsce

Justyna Turowska – 300 m – 11 miejsce

Nikola Nahrebecka – 600 m – 15 miejsce

GRATULUJEMY !!!

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski oraz świetlicę szkolną.

MDPB

E-świetlica zaprasza!

Szanowni Rodzice i Uczniowie,Świetlica

świetlica szkolna jest miejscem spotkań, wspólnej zabawy, zajęć ruchowych i edukacji poprzez zabawę. Z przyjemnością informujemy, że dzięki nowoczesnej technologii już od dziś możemy zaproponować naszym uczniom wirtualny powrót do naszej świetlicowej rzeczywistości, która obfituje w zabawy, sport, edukację, a przede wszystkim pozytywną energię.

Zapraszamy  do  zakładki e-ŚWIETLICA :)