NNW 2020

Rada Rodziców Szkoły  Podstawowej  w Żórawinie informuje, że  wybrany  został wariant 2 ubezpieczenia.
Każdy rodzic zainteresowany skorzystaniem z ubezpieczenia grupowego wpłaca 44 zł za dziecko, na numer konta :

MARTA DURMOWICZ - 94 1160 2202 0000 0004 6230 7320

TYTUŁEM : IMIĘ i NAZWISKO DZIECKA, KLASA
Płatność do 16 października 2020 r. Po tym terminie nie będzie możliwości dołączenia  do ubezpieczenia grupowego.

Uwaga:  17 października lista zostanie zamknięta!

Szczegółowe informacje dotyczące wybranej oferty:

1. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków -  Informacje - pobierz

2. Ogólne Warunki  Ubezpieczenia  - pobierz

3. Polisa -  str1, str2

Uczniowski Klub Sportowy zaprasza !

ręczna

Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Żórawina zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły na zajęcia rekreacyjno – sportowe, które odbywać się będą według HARMONOGRAMU .

Zapraszamy !!!

Oferta zajęć pozalekcyjnych

4 STARS Centrum Ruchu to firma, która specjalizuje się w prowadzeniu zajęć tanecznych, fitness oraz animacji czasu wolnego na terenie Wrocławia i okolic.

Jest to firma mobilna, której właścicielem jestem ja -Monika Mączka-Gąsior.

To co robię, dzieje się już od ponad10 lat, tylko teraz nabrało jeszcze większego zasięgu, a ja zdobywam coraz to nowsze metody nauczania tańca i ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi od 3r.ż. wzwyż, młodzieżą oraz dorosłymi

Ta oferta skierowana jest jednak przede wszystkim do dzieci w wieku szkolnym.

Proponuję dla dzieci:

zajęcia baletowe

taniec nowoczesny

gimnastykę artystyczną

OFERTA - szczegóły

ZAPISY

ZAPISY I WSZELKIE INFORMACJE: 505-376-552

Wszystkie zajęcia w sp w Żórawinie prowadzi:

taniec

JOANNA SIODŁAK- taniec to jej pasja, prowadzi w 4STARS zajęcia baletowe, taniec nowoczesny,mix dance,gimnastykę.

Konkurs literacki