Ogłoszenie - druga firma cateringowa w szkole

ogloszenieSzanowni Państwo,
od listopada będzie możliwość wykupienia obiadów w drugiej, opcjonalnej firmie AJVAR, która podejmie próbę nawiązania długoterminowej współpracy z rodzicami naszych uczniów. Jest to możliwe, ponieważ pracownik ww. firmy będzie osobiście wydawał posiłki dzieciom. Jeśli oferowane obiady będą cieszyły się wystarczająco dużym zainteresowaniem, restauracja Ajvar zostanie z nami na dłużej.

Na stronie szkoły pojawi się umowa, regulamin oraz przykładowe jadłospisy. Aby dziecko otrzymało obiady z firmy Ajvar od 4 listopada konieczne jest podpisanie umowy i regulaminu, dokonanie przelewu do 30 października oraz mailowe zgłoszenie dziecka (imię, nazwisko, klasa i wybór - zupa, II danie, zestaw) na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Umowy można zostawiać w obu sekretariatach.

Na ten moment harmonogram wydawania posiłków przez obie firmy jest następujący:
klasy 0-3 (mały budynek)
pierwsza przerwa obiadowa 12:25-12:45 – Pod dębami
druga przerwa obiadowa 13:30-13:45 – Ajvar
klasy 4-8 (duży budynek)
pierwsza przerwa obiadowa 12:25-12:45 – Ajvar
druga przerwa obiadowa 13:30-13:45 – Pod dębami

Wszelkie uwagi, pytania i wątpliwości można kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie - Dzień Edukacji Narodowej

Uwaga!ogloszenie

(14 października 2019)

jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Tego dnia w  świetlicy szkolej (w budynku szkoły podstawowej)

odbywają się zajęcia opiekuńcze od godz. 7.00 do godz. 16.00.

Trening koszykówki dziewcząt

koszykarkaWszystkie dziewczęta od klasy IV do VIII,

które chcą i lubią grać w koszykówkę

zapraszamy na pierwszy trening

już w piątek, 18.10.2019 r. godz.16.30, do hali sportowej.

Obowiązuje strój sportowy.

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w sprawie filmu „Legiony”

2019 09 30 8009Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice, Droga Młodzieży!

Od dwóch tygodni na ekranach kin gości film „Legiony” (dozwolony od lat 13). Opowiada on o pokoleniu, które „na stos rzuciło swój życia los” i poszło w bój o wyśnioną Polskę. Upomniało się o to, co dla każdego Polaka najświętsze - o wolność i niepodległość. I Kompania Kadrowa, która z podkrakowskich Oleandrów wyruszyła o świcie 6 sierpnia 1914 roku, rozrosła się w I Brygadę, a następnie w Legiony. Czyn Legionów Polskich walnie przyczynił się do odzyskania własnej państwowości po latach zaborów.

Czytaj więcej: List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w sprawie filmu „Legiony”