^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19 czerwca 2019r (tj.środa)

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19 o godz. 9.30:

   - dla klas I-III  rozpocznie się w sali gimnastycznej szkoły podstawowej,

   - dla klas IV-VIII w hali sportowej przy budynku gimnazjum,

Następnie klasy przechodzą wraz z wychowawcami do wyznaczonych gabinetów.

Informujemy, że o godz. 8.00 w kościele odbędzie się msza św. dla uczniów naszej szkoły. 


Świetlica szkolna w dniu zakończenia roku szkolnego będzie nieczynna.

maly

 

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

konkurs wiedzo kraje anglojzyczne 2 20190613 142167662110.06.2019r. w naszej szkole w ramach dni języków obcych odbył się szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych. Przebiegł on w nietypowej formie, ponieważ odbył się na platformie do nauki języka angielskiego Kahoot! Spośród 14 uczestników udało wyłonić się trójkę najlepszych:
I miejsce: Patrycja Kozdraś kl. 8B
II miejsce: Jakub Biały kl. 7B
III miejsce: Jan Matyjas kl. 7As

Gratulujemy!

Za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu konkursu dziękujemy uczniowi kl. 6A - Marcelowi Cieślikowi. 

Mamy nowy samorząd uczniowski!

Po intensywnej kampanii wyborczej nadszedł dzień wyboru członków “Dużego” Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020. Z największą przyjemnością ogłaszamy wyniki, które przedstawiają się następująco:

I miejsce: Alicja Maziak, 5a
II miejsce: Jagoda Sofińska, 6c
III miejsce: Alan Pawełczyk, 6a
IV miejsce: Igor Koliński, 4d
V miejsce: Ignacy Przybylski, 6a

Wszystkim kandydatom serdecznie gratulujemy! Wasze zaangażowanie, ciekawe pomysły i chęć pracy na rzecz szkoły bardzo nas cieszy i mamy nadzieję, że wszyscy chętni do pracy w Samorządzie Uczniowskim będą wspierać nowo wybrany “Duży” Samorząd Uczniowski!
Opiekunowie Dużego Samorządu Uczniowskiego

Szkoła w Gambii - kolejna odsłona

zdjęcie startoweTym razem uczniowie klasy 3a okazali wielkie serce i wyzwolili pokłady kreatywności w staraniach o budowę nowej szkoły dla dzieci w Kasa Kunda. Sprzedając na przerwach przeróżne pyszności zarobili aż 627,61 zł. Podziękowania za zaangażowanie należą się również rodzicom, którzy stanęli na wysokości zadania i sowicie zaopatrzyli bufet. Pomysłodawczynią przedsięwzięcia jest pani Wioletta, której serdecznie za to dziękujemy w imieniu własnym oraz naszych gambijskich przyjaciół. Pieniążki zostały przekazane i na pewno szybko trafią do potrzebujących dzieci.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube