^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Zaproszenie

Puenta Narodowego Czytania 2018

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy za organizację i udział w Narodowym Czytaniu 2018.                                       

Wraz  z listem od  Pana Prezydenta,  na pamiątkę popularyzowania rodzimej literatury otrzymaliśmy unikalny, specjalnie wydany z  tej  okazji, egzemplarz powieści  Stefana Żeromskiego  „Przedwiośnie” z wpisem Pary Prezydenckiej.                

 Za skierowane do naszej społeczności szkolnej słowa  serdecznie dziękujemy.

  

Warsztaty kulinarne na technice

Klasa 6c gotuje rosół. Po gotowaniu przyszedł czas na konsumpcję.

Rosół wyszedł naprawdę świetny! 

Uczymy się trudnej sztuki szycia !

 

Na zajęciach technicznych klasa 5a szyje maskotki. Wszystkie uszyte maskotki są piękne.

 

Warsztaty robienia makaronu

Klasa 6a na warsztatach z robienia makaronu. Warsztaty odbyły się w naszej szkole. Na godzinie wychowawczej odwiedziła nas p. Ela Tensiorowska, która pokazała uczniom jak zrobić makaron. Na jutrzejszej technice będziemy kończyć wyrób makaronu, który po przerwie świątecznej będziemy jeść z ugotowanym własnoręcznie rosołem. 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube