Puenta Narodowego Czytania 2018

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy za organizację i udział w Narodowym Czytaniu 2018.

Wraz  z listem od  Pana Prezydenta,  na pamiątkę popularyzowania rodzimej literatury otrzymaliśmy unikalny, specjalnie wydany z  tej  okazji, egzemplarz powieści  Stefana Żeromskiego  „Przedwiośnie” z wpisem Pary Prezydenckiej.

Za skierowane do naszej społeczności szkolnej słowa  serdecznie dziękujemy.

Warsztaty kulinarne na technice

Klasa 6c gotuje rosół. Po gotowaniu przyszedł czas na konsumpcję.

Rosół wyszedł naprawdę świetny!

Uczymy się trudnej sztuki szycia !

Na zajęciach technicznych klasa 5a szyje maskotki. Wszystkie uszyte maskotki są piękne.

Warsztaty robienia makaronu

Klasa 6a na warsztatach z robienia makaronu. Warsztaty odbyły się w naszej szkole. Na godzinie wychowawczej odwiedziła nas p. Ela Tensiorowska, która pokazała uczniom jak zrobić makaron. Na jutrzejszej technice będziemy kończyć wyrób makaronu, który po przerwie świątecznej będziemy jeść z ugotowanym własnoręcznie rosołem.