Zamiast fiskusowi daj Janosikowi - 1% dla Jasia

"Szanowni Państwo!
Nasz syn Janek, uczeń szkoły podstawowej w Żórawinie, od urodzenia dzielnie walczy z rozszczepem kręgosłupa.
Zwracamy się z prośbą o przekazanie środków z 1% na subkonto Janka. W zeznaniu podatkowym wystarczy podać numer KRS fundacji: 0000050135 oraz wpisać Cel Szczegółowy "Janosik ".

1 % z Państwa podatków wydawany jest na cele z związane z rehabilitacją i zaopatrzeniem medycznym za okazaniem odpowiednich faktur. Dla nas to ogromna pomoc, bez której nie dalibyśmy rady.

Na stronach Fundacji znajdą Państwo program do rozliczania deklaracji podatkowych: http://dolfroz.pl/90/zarzad-fundacji/cele-fundacji oraz informacje o poszczególnych rodzajach PIT: http://dolfroz.pl/…/darowizny-zarzad-fundacji/1-procent-info.

W razie wątpliwości pracownicy Fundacji w miły sposób odpowiadają na ewentualne pytania.

Kto może przekazać 1 % podatku na rzecz Janka ?
-podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych, w tym podatnicy uzyskujący dochody z odpłatnego zbycia papierów wartościowych i nieruchomości,
-podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
-podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, w tym korzystający z liniowej, 19 procentowej stawki podatku
-emeryci i renciści, pod warunkiem, że samodzielnie wypełnią PIT-37 i zrezygnują z pomocy ZUS w tym zakresie.

Za okazaną pomoc bardzo serdecznie dziękujemy.
Dominika i Paweł Tomaszewscy"

Sponsorzy Festynu

• alex.png