^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Podziękowanie dla Rady Rodziców

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie składa słowa uznania za pełną serca pracę i osobiste zaangażowanie na rzecz szkoły.

Szczególnie dziękujemy za kreowanie pozytywnych przemian naszej placówki i tegoroczny zakup pomocy dydaktycznych oraz sprzętów edukacyjnych.

Dzięki Państwa wsparciu jedna sala polonistyczna została wyposażona w telewizor dotykowy i laptop, a druga otrzymała meble pozwalające doposażyć kącik czytelniczy. Pracowania techniczna została zaopatrzona w blat i dwie szafki. Otrzymaliśmy również zegary szachowe, które urozmaicą codzienną pracę na zajęciach. Koło dziennikarskie dostało duże wsparcie w postaci aparatu fotograficznego i drukarki A3, która umożliwi przygotowywanie gazetki szkolnej. Nauczyciel języka obcego otrzymał przenośny magnetofon, a nauczyciel muzyki głośniki. Sprzęty te ułatwią pedagogom pracę w różnych salach lekcyjnych. Waga szalkowa oraz nakładka magnetyczna z układem współrzędnych, usprawni dzieciom naukę matematyki, a wiatromierz sprawi, że nauka geografii będzie przyjemniejsza. Prace plastyczne prosto od twórców będą trafiały na specjalną suszarkę, która zabezpieczy dzieła przed zniszczeniem i pozwoli im spokojnie wyschnąć. Nasi uczniowie nigdy nie zgubią się w szkole, dzięki kompasom wykorzystywanym na lekcjach przyrody.
W planach jest jeszcze zakup stołów sześciokątnych do pracowni matematycznej.

Po raz kolejny na przestrzeni kilku ostatnich lat doświadczamy dużego wsparcia ze strony Rady Rodziców naszej szkoły, która dzięki swoim inicjatywom i ogromnemu zaangażowaniu jest prawdziwym partnerem naszej szkoły.

Nie ma pracy, która nie zawierałaby w sobie radości, tajemnicy i zachęty
W. Lindenberg

Sponsorzy Festynu

 • alex.png
 • bs_katy_wroclawskie_beztla.png
 • dekoratornia.png
 • dirks.jpeg
 • dlm-logo-1.png
 • eurpharma.png
 • gajowski_agrotechnika.png
 • helpzone.png
 • imc-logo.jpg
 • inwestrol.jpg
 • kita.png
 • koba.png
 • krainakobiecosci.png
 • kwiaciarnia.png
 • logo_vogelsang_big.gif
 • logwin.png
 • mccain.jpeg
 • messa.jpg
 • mitszak.png
 • momot.png
 • muzeum.jpg
 • ogrody.png
 • poddebami.png
 • ropla.jpg
 • salonurody.png
 • ssab.jpg
 • szmuc.png
 • terytorium.png
 • wilmar.jpg

1% dla Janosika

AK logo

Szkoła Muzyczna

Możesz pomóc szkole


Możesz wpłacić dowolną kwotę
(darowiznę)
dla SP w Żórawinie
nr konta:
88 9574 1028 2002
0100 7983 0001

Reforma edukacji

Certyfikaty i programy

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube