Podziękowanie dla Rady Rodziców

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie składa słowa uznania za pełną serca pracę i osobiste zaangażowanie na rzecz szkoły.

Szczególnie dziękujemy za kreowanie pozytywnych przemian naszej placówki i tegoroczny zakup pomocy dydaktycznych oraz sprzętów edukacyjnych.

Dzięki Państwa wsparciu jedna sala polonistyczna została wyposażona w telewizor dotykowy i laptop, a druga otrzymała meble pozwalające doposażyć kącik czytelniczy. Pracowania techniczna została zaopatrzona w blat i dwie szafki. Otrzymaliśmy również zegary szachowe, które urozmaicą codzienną pracę na zajęciach. Koło dziennikarskie dostało duże wsparcie w postaci aparatu fotograficznego i drukarki A3, która umożliwi przygotowywanie gazetki szkolnej. Nauczyciel języka obcego otrzymał przenośny magnetofon, a nauczyciel muzyki głośniki. Sprzęty te ułatwią pedagogom pracę w różnych salach lekcyjnych. Waga szalkowa oraz nakładka magnetyczna z układem współrzędnych, usprawni dzieciom naukę matematyki, a wiatromierz sprawi, że nauka geografii będzie przyjemniejsza. Prace plastyczne prosto od twórców będą trafiały na specjalną suszarkę, która zabezpieczy dzieła przed zniszczeniem i pozwoli im spokojnie wyschnąć. Nasi uczniowie nigdy nie zgubią się w szkole, dzięki kompasom wykorzystywanym na lekcjach przyrody.
W planach jest jeszcze zakup stołów sześciokątnych do pracowni matematycznej.

Po raz kolejny na przestrzeni kilku ostatnich lat doświadczamy dużego wsparcia ze strony Rady Rodziców naszej szkoły, która dzięki swoim inicjatywom i ogromnemu zaangażowaniu jest prawdziwym partnerem naszej szkoły.

Nie ma pracy, która nie zawierałaby w sobie radości, tajemnicy i zachęty
W. Lindenberg

Sponsorzy Festynu