^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Kromka chleba dla sąsiada 2018

Caritas jest miłością mądrą i praktyczną, dostrzega potrzeby osób ubogich i stara się traktować ich indywidualnie według życiowego miejsca i potrzeb. Takie rozumienie miłości stało się impulsem do powstania akcji Kromka Chleba dla sąsiada. Ma ona na celu wsparcie samotnych starszych osób w przeżywaniu codzienności oraz uwrażliwienie społeczeństwa na ich los.

W dniach 16-23 września 2018 r. Caritas diecezjalne organizowali wspólne wypiekanie chleba, w którym wzięli udział wolontariusze i podopieczni prowadzonych przez nich placówek. Caritas będzie się dzielić chlebem w parafiach i na rynkach miast. Kulminacyjnym momentem akcji była zbiórka żywności, która odbyła się w dniach 21-22 września (piątek-sobota) 2018 r. w sklepie Biedronka w Żórawinie. Uczniowie naszej szkoły - członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu Caritas wzięli udział w tej Ogólnopolskiej Akcji Dobroczynnej i dzielnie spisali się podczas tej dwudniowej zbiórki żywności. Zebraliśmy łącznie 5 i pół dużych koszy produktów żywnościowych i chemicznych.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM.
Zebrane produkty zostały przekazane do Parafialnego Zespołu Caritas w Żórawinie. Dary zostaną przekazane w postaci paczek najbardziej potrzebującym osobom starszym w naszej Gminie.

W działania wspierające ubogich i samotnych można włączyć się poprzez SMS charytatywny o treściKROMKA wysłany pod nr 72052(koszt: 2,46 z VAT) oraz przez wpłatę na konto Caritas Polska PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem KROMKA. Opiekunowie SKW Caritas Szkoły Podstawowej w Żórawinie.

Sponsorzy Festynu

 • alex.png
 • bs_katy_wroclawskie_beztla.png
 • dekoratornia.png
 • dirks.jpeg
 • dlm-logo-1.png
 • eurpharma.png
 • gajowski_agrotechnika.png
 • helpzone.png
 • imc-logo.jpg
 • inwestrol.jpg
 • kita.png
 • koba.png
 • krainakobiecosci.png
 • kwiaciarnia.png
 • logo_vogelsang_big.gif
 • logwin.png
 • mccain.jpeg
 • messa.jpg
 • mitszak.png
 • momot.png
 • muzeum.jpg
 • ogrody.png
 • poddebami.png
 • ropla.jpg
 • salonurody.png
 • ssab.jpg
 • szmuc.png
 • terytorium.png
 • wilmar.jpg

1% dla Janosika

AK logo

Szkoła Muzyczna

Możesz pomóc szkole


Możesz wpłacić dowolną kwotę
(darowiznę)
dla SP w Żórawinie
nr konta:
88 9574 1028 2002
0100 7983 0001

Reforma edukacji

Certyfikaty i programy

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube