Dziewczyny lubią brąz :)

5 kwietnia w Kobierzycach odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt. Dziewczęca reprezentacja naszej szkoły, po raz kolejny w tym roku szkolnym, pokazała się z jak najlepszej strony. Tym razem do srebrnego medalu zabrakło naprawdę niewiele - mecz decydujący o zajęciu drugiego miejsca w turnieju przegraliśmy jedną bramką.
Szczęście nie dopisało drużynie chłopców, którzy 6 kwietnia rozegrali turniej w Siechnicach. Mecz decydujący o zajęciu pierwszego miejsca w grupie, dający awans do finału przegraliśmy... jedną bramką i w meczu o trzecie miejsce w turnieju ulegliśmy zespołowi z SP w Borowej.
Mimo to jesteśmy zadowoleni z postępów, jakie robimy w handballu. Nie załamujemy rąk i dalej pracujemy nad formą.

W turniejach reprezentowali nas:
Dziewczęta: Ewa Koba, Marena Klamka, Julita Kozieł, Matylda Mazurkiewicz, Weronika Kruczek, Martyna Piątek (6AS), Klara Dobosz, Klaudia Papierkowska, Klaudia Strzębała, Liwia Książek (6B), Julia Zajączkowska (6C).

Chłopcy: Michał Koba, Dominik Maziak, Bartosz Szmuc, Błażej Mendyk (6AS), Wojciech Francuz, Kacper Momot, Filip Olender, Dawid Brański, Mateusz Sienkiewicz (6B), Igor Ławrynowicz, Jakub Żynel, Jakub Styś, Przemysław Pawliszyn, Kajetan Dec(6C).

Sponsorzy Festynu

• alex.png