Wicemistrzostwo Strefy Wrocławskiej

27 lutego br. we wrocławskiej hali MCS przy ul. Parkowej odbył się finałowy turniej minikoszykówki dziewcząt z udziałem naszej drużyny. Bilans 11 wygranych meczy pozwalał optymistycznie patrzeć na mecz finałowy, którego początek układał się znakomicie. Niestety rywalki okazały się mocniejsze i po niesamowitej walce o każdą piłkę do ostatniego gwizdka nasze dziewczęta uległy drużynie SP 25 (mistrz Wrocławia), zajmując zaszczytne II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

W meczu finałowym reprezentowały nas: Marlena Klamka, Martyna Piątek, Marta Tarnogrodzka, Ewa Koba, Weronika Kruczek, Julita Kozieł, Jagoda Putkowska, Jagoda Wójcik, Matylda Mazurkiewicz, Nikola Tytko, Oliwia Kiełbasa, Klaudia Strzębała, Klaudia Papierkowska.

Dziękujemy Wam za niesamowitą walkę! Jesteście wspaniałe!

Sponsorzy Festynu

• alex.png