NNW 2020

Rada Rodziców Szkoły  Podstawowej  w Żórawinie informuje, że  wybrany  został wariant 2 ubezpieczenia.
Każdy rodzic zainteresowany skorzystaniem z ubezpieczenia grupowego wpłaca 44 zł za dziecko, na numer konta :

MARTA DURMOWICZ - 94 1160 2202 0000 0004 6230 7320

TYTUŁEM : IMIĘ i NAZWISKO DZIECKA, KLASA
Płatność do 16 października 2020 r. Po tym terminie nie będzie możliwości dołączenia  do ubezpieczenia grupowego.

Uwaga:  17 października lista zostanie zamknięta!

Szczegółowe informacje dotyczące wybranej oferty:

1. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków -  Informacje - pobierz

2. Ogólne Warunki  Ubezpieczenia  - pobierz