Szkolna Liga Sudoku

Rozpoczęła się właśnie Szkolna Liga Sudoku.
W każdym kolejnym tygodniu uczestnicy otrzymują dwa zadania, rozwiązują je samodzielnie i do piątku oddają do p. Szymona Głogowskiego.
Za poprawne rozwiązane sudoku otrzymują kolejne punkty, a za kolejnym razem otrzymują zadania o wyższym stopniu trudności (różnej punktacji).
Do finału Ligi, który odbędzie się w ostatnim tygodniu maja, zakwalifikuje się 10 uczestników, którzy zdobędą najwyższą liczbę punktów.

W pierwszym tygodniu pierwszy punkt zdobyli: Banasiak Zofia, Tytko Nikola, Wójcik Jagoda, Kruczek Weronika, Mazurkiewicz Matylda, Koba Ewa, Mazurkiewicz Leon, Skarupa Natalia, Turowska Justyna, Dobosz Klara, Francuz Wojciech, Olasz Natalia, Dąbrowska Oliwia, Witek Malwina i Doros Dominika.

Dołącz się jak najszybszej do współzawodnictwa i zdobywaj punkty.

Sponsorzy Festynu

• alex.png