Konkursy matematyczne - luty-marzec

Informujemy, że w najbliższych 2 miesiącach odbędą się następujące konkursy matematyczne:

do 15 lutego 2019 - zgłoszenie chętnych uczniów do Konkurs Matematycznego Origami "Żuraw" -
termin wykonania prac - 8 III

19 lutego 2019 - konkurs KOALA
(więcej o konkursie na stronie http://www.math.uni.wroc.pl/fmw/dla-uczni%C3%B3w/koala/konkurs-koala-kombinatoryka-algorytmikalogika )

5 marca 2019 - Memoriał Urszuli Marciniak w łamigłówkach logicznych
(konkurs bezpłatny)
Zadania treningowe na stronie: http://www.math.uni.wroc.pl/fmw/dla-uczni%C3%B3w/memoria%C5%82-urszuli-marciniak/memoria%C5%82-urszuli-marciniak

21 marca 2019 - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
(płatny) Zgłoszenia do wszystkich konkursów proszę kierować do p. Szymona Głogowskiego poprzez Librusa.

Sponsorzy Festynu

• alex.png