Ankieta dla rodziców klas 1-3

Szanowni Państwo,
prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety pt. "Rola rodzica w kształtowaniu umiejętności matematycznych dzieci w okresie wczesnoszkolnym".

Wyniki ankiety posłużą nam do polepszenia oferty edukacyjnej i właściwej pracy w zakresie edukacji matematycznej w naszej szkole.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Ankieta jest dostępna pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf74P2NUNOKfITvdYnVyQ1l6ZWSUmF4blNoE-v0fbkh8p58sA/viewform?usp=sf_link

Sponsorzy Festynu

• alex.png